شرایط حمل و نقل

روش حمل و تحویل:

1 . در صورت خريد بيش از 500 هزار تومان،سفارشات در شهر تهران به صورت رایگان به آدرس محل مورد نظر مشتریان محترم ارسال خواهد شد.

2. در حومه شهر تهران و سایر استان های کشور ، سفارش ها توسط شرکت تیپاکس و يا پست ارسال می گردند. در این حالت به ازای خرید با مبالغ بیش از 500 هزار تومان هزینه ارسال رایگان خواهد بود. دریافت هزینه نیز بر اساس حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم و بر اساس تعرفه های شرکت تیپاکس يا پست محاسبه می گردد.

 نکته : در مواردی که ارسال توسط شرکت تیپاکس يا پست انجام می شود، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به این شرکت ها و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد، مگر آنکه مشتری بیمه تکمیلی نی نی پارسه را انتخاب نموده و هزینه آن را پرداخت کرده باشد.

 

 

مدت زمان تحویل سفارشات

سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداکثر 3  روز کاری می باشد. قبل از ارسال کالا هماهنگی های لازم با خریدار  از طرف فروشگاه نی نی پارسه انجام شده و ساعت ارسال کالا توافق می گردد.

سفارش های ارسال شده توسط پست و تیپاکس : سفارشاتی که قرار است از  طریق پست یا تیپاکس ارسال گردند، حداکثر ظرف 3 روز کاری تحویل این شرکت ها خواهند شد، این شرکت ها نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 72 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.

 

 

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

1. مشتریان محترم میبایست هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه: توضیحات کامل مرتبط با مغایرت کالا را می توانید در بخش “3 روز تضمین عدم مغایرت” مطالعه فرمایید.

 

2. مشتریان محترم می بایست در هنگام تحویل گرفتن سفارش، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند. تحویل ظاهری یعنی اینکه کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد تحویل گرفته شود . توجه گردد هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.

 نکته:  چنانچه بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع رسانی نماید.

 

3. در زمان ارسال کالا توسط شرکت تیپاکس، مشتریان محترم میبایست در حضور مامور این شرکت و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید تحویل (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.

 

4. طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

 

5. طبق قوانین فروشگاه، در سفارشاتی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازمست که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل ظاهری کالا را امضاء نماید؛ پس از تحویل ظاهری، مشتریان محترم 3 روز فرصت خواهد داشت تا کالا را از نظر فنی بررسی نماید. (مراجعه به بخش گارانتی سلامت)